Кошничката е празна
UBIQUITI UF-GF-C+

UBIQUITI UF-GF-C+

5,370.00 MKD
ДДВ е вклучено
4,550.85 MKD без ДДВ


Достапност In Stock
Количина
Продукт UF-GP-C+
Подржана медиа Single-Mode Fiber
Тип на конектор SC/UPC
TX Бранова должина 1490 nm
RX бранова должина 1310 nm
ТХ моќен опсег 3 to 7 dBm
Rx моќен опсег -12 to -30 dBm
Downstream Data Rate 2.5 Gbps
Upstream Data Rate 1.25 Gbps
Должина на кабелот 20 Km

Поврзани продукти

UBIQUITI
UF OLT
101,740.00 MKD
UBIQUITI
UF NANO
4,530.00 MKD
UBIQUITI
UF-LOCO
2,960.00 MKD